Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Zmiana Klimatu

Dawna Oliwka.


Restauracja Zmiana Klimatu to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które przedstawia gościom kuchnię śródziemnomorską w świeży i nowoczesny sposób. Awangardowy charakter dań to zasługa zdolnego Szefa Kuchni Jarosława Voitiuka, który z niesamowitą gracją łączy estetykę podania i zabawę kolorami oraz formą.


Nasze dania bazują głównie na rybach, wysokiej jakości mięsach, owocach morza sprowadzanych z Hiszpanii oraz produktach sezonowych. Wybitną kuchnię podkreśla również selekcja nagradzanych na całym świecie win oraz autorska karta drinków. To właśnie te aspekty podkreślają to na czym zależało Szefowi Kuchni - na kombinacji klasyki z nowoczesnością.  

Co naszym zdaniem stoi za sukcesem gotowania? Praca całej drużyny. Jesteśmy małą rodziną, w małej restauracji. Podchodzimy do kuchni z sercem, miłością i pasją. Zapraszamy na niezwykłe przeżycia kulinarne.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte