Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Zmiana Klimatu

Dawna Oliwka.


Restauracja Zmiana Klimatu to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które przedstawia gościom kuchnię śródziemnomorską w świeży i nowoczesny sposób. Awangardowy charakter dań to zasługa zdolnego Szefa Kuchni Jarosława Voitiuka, który z niesamowitą gracją łączy estetykę podania i zabawę kolorami oraz formą.


Nasze dania bazują głównie na rybach, wysokiej jakości mięsach, owocach morza sprowadzanych z Hiszpanii oraz produktach sezonowych. Wybitną kuchnię podkreśla również selekcja nagradzanych na całym świecie win oraz autorska karta drinków. To właśnie te aspekty podkreślają to na czym zależało Szefowi Kuchni - na kombinacji klasyki z nowoczesnością.  

Co naszym zdaniem stoi za sukcesem gotowania? Praca całej drużyny. Jesteśmy małą rodziną, w małej restauracji. Podchodzimy do kuchni z sercem, miłością i pasją. Zapraszamy na niezwykłe przeżycia kulinarne.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia