Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

4 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Złota Kaczka

Złota Kaczka to najstarsza orientalna restauracja z Łodzi. Działa nieprzerwanie od 1989r, pierwotnie przy ul. Piotrkowskiej 79,a od 2003r w malowniczo położonym terenie Leśnego Jasieńca przy ul. Rąbieńskiej 53, poszerzając jednocześnie swoją ofertę o kuchnię polską. Otoczenie zadbanego ogrodu, szum płynącej wody i śpiew ptaków pozwalają spędzić niezapomniane chwile przy konsumpcji wyjątkowych potraw. Organizowane przez nas bankiety okolicznościowe oraz przyjęcia weselne z wyśmienitym tradycyjnym menu pozostają na długo w pamięci naszych klientów.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte