Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Zegarmistrzowska

Zapraszamy do ZEGARMISTRZOWSKIEJ!!! Udało nam się stworzyć wyjątkowe miejsce gdzie w otoczeniu starych zegarów i zegarków możecie cieszyć się doskonałymi smakami wyselekcjonowanych gatunków belgijskiego (ok. 20 gatunków) i bawarskiego piwa, najlepszej kawy, ciast oraz dań autorskiej kuchni bazującej na polskich przepisach. Serwujemy między innymi dania z królika, dziczyzny, wspaniałego dorsza w sosie cytrynowo-ziołowym, dania wegetariańskie oraz pierogi ruskie wg. przepisu mojej Babci Heli - obłęd !!!

Od dawna marzyliśmy o stworzeniu miejsca, w którym moglibyśmy połączyć pasję do tradycyjnego rzemiosła zegarmistrzowskiego z zamiłowaniem do dobrej kuchni. A jeżeli jeszcze nie nosicie zegarka pokażemy Wam, że można ozdobić nadgarstek czymś oryginalnym, posiadającym duszę oraz historię. Ci którzy już złapali bakcyla doskonale wiedzą o czym mówię. U nas spotkacie doświadczonego zegarmistrza, który podzieli się swoją wiedzą, naprawi Wasz OKAZ, odrestauruje tarczę lub kopertę albo po prostu nasmaruje stare tryby. A może macie w szufladzie pamiątkę po dziadku, która wymaga odrobiny czułości? Zapraszamy do nas - tchniemy w nią nowe życie. Mamy nadzieję, że to będzie fajne miejsce dla pozytywnie zakręconych na tym punkcie i nie tylko. A jeżeli macie ochotę po prostu dobrze zjeść albo spotkać się ze znajomymi czy zjeść business lunch na Sadybie serdecznie zapraszamy - ul. Muszyńska 23 (wejście od ul. Okrężnej).


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte