Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Yoko Restaurant

Ze smakiem. Restauracja Yoko to najsmaczniejszy zakątek ATRIUM PROMENADA w Warszawie , który serwuje swoim gościom sushi oraz dania kuchni japońsko koreańskiej już od 1997 roku. Każdego dnia Yoko odwiedzają wszyscy Ci, którzy nie tylko pragną skosztować wyśmienitej kuchni, ale również spędzić miło czas.Romantyczna kolacja w japońskim stylu, smaczny i zdrowy lunch, rodzinny obiad przy sushi. Sam zdecyduj z jakiej okazji odwiedzisz "Yoko" Nasi kucharze łączą tradycyjne smaki w nowy sposób. Z pewnością zaskoczysz się bogactwem smaków i kolorów jakie drzemią w japońskiej kuchni. Pamiętaj, że nad wszystkim czuwa ona Yoko. Odwiedź ją, a z pewnością miło Cię zaskoczy!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte