Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Informacje YeYe Mex Food & Music Bar

YeYe to restauracja z kuchnią mex, margarita bar oraz przestrzeń na imprezy i wydarzenia muzyczne. Nasz szef kuchni i jego zespół robią najlepsze tacos, burritos i enchiladas po tej stronie Rio Grande. Tortille, chorizo i wszystkie salsy powstają na miejscu. Dla wielbicieli mięsa mamy wspaniałe fajitas, a dla wegetarian i osób dbających o linię sałatki i lekkie meksykańskie dania z warzyw. YeYe to nie tylko świetna kuchnia, ale też lokalny bar, w którym zawsze możecie spotkać kogoś znajomego. Perfekcyjne Margerity, Palomy, Mojito i inne koktajle ze świata rajskich plaż pomogą zapomnieć o pogodzie za oknami (zwłaszcza jeśli nie poprzestaniecie na jednym kieliszku). W piątki i soboty podkręcamy muzykę i zapraszamy DJ’ów i zespoły, którzy pozwolą Wam się wyluzować przy dźwiękach Rocka, Salsy, Country, Reaggaton.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia