Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

0 zdjęcie
Podwale 83, Wrocław
· Teraz zamknięte (00:00 - 02:00) Zarządzaj restauracją

Ta restauracja nie jest zarządzana przez właściciela, więc informacje mogą być nieaktualne. Czy jesteś właścicielem lub menadżerem tej restauracji? Kliknij tutaj aby nią zarządzać.

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej restauracji

Informacji Wrocław

Masz ochotę na różnorodną kuchnię i nadal poszukujesz odpowiedniej restauracji, w której możesz spędzić wieczór? Witamy Cię z otwartymi ramionami i pysznymi daniami w naszej restauracji Wrocław, gdzie możesz cieszyć się smakowitą kuchnią i ciekawą atmosferą. Odpocznij na świeżym powietrzu, odpręż się w słońcu lub rozkoszuj się chłodną wieczorną bryzą. Niezależnie od warunków zewnętrznych – nasze dobrze klimatyzowane pomieszczenia zawsze zapewniają idealną temperaturę.
---
# Doskonała restauracja z Wi-Fi
Nasza wyśmienita kuchnia zauroczy Cię swoim szerokim wyborem pysznych dań i napojów. Oferujemy bezpłatną sieć Wi-Fi, żebyś mógł podczas pobytu u nas z łatwością korzystać z Internetu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Zajrzyj do nas! Będziemy zaszczyceni, mogąc gościć Cię dziś wieczorem.
Jesteśmy otwarci codziennie od 12:00 do 02:00.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia