Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Wiesz Co Zjesz

Najważniejsze aby robić to, co się kocha, realizowac swoje pasje i urzeczywistniać marzenia....Już od dziecka wkazywaliśmy zamiłowanie do gotowania. Ponieważ mieliśmy to szczęście, że wychowywaliśmy się na wsiach, zaszczepiono w nas pracowitość oraz zamiłowanie do tego to robimy, tworzymy, bowiem jak zasiejemy, takie zbierzemy plony. Nieustannie przesiadywaliśmy w kuchni, pomagając naszym mamom i babciom. Czerpaliśmy z natury, piekąc domowy chleb z własnego zboża, zbierając polne warzywa, czy ubijając śmietanę, z której nagle powstawało aksamitne masło. Zaszczepiono w nas celebrowanie wspólnych posiłków oraz nauczono gościnności przy suto zastawionych stołach.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia