Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Wieniawa Kawiarnia i Restauracja

Nasz lokal znajduje się w Hotelu Wieniawa we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 130.

Zmodernizowane sale wyposażone w klimatyzację, stylowe aranżacje w ciepłych kolorach, stałe świeże kompozycje kwiatowe i miła domowa atmosfera definiują obecną "Wieniawę". W restauracji znajduje się duży przestronny bar oraz kameralna scena wyposażona w nowoczesny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie niezbędne do organizacji każdej imprezy.

Przytulne udekorowane wnętrza wypełnia muzyka grana na żywo w każdą środę i piątek.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie klimatyzowane sale, restauracyjną mogącą pomieścić 140 gości oraz kawiarnię - 70 gości. Ponadto w okresie letnim funkcjonuje także ogródek letni. Do Państwa usług pozostaje nasz personel, który sprawnie i sympatycznie zapewni obsługę wysokiej jakości.

Nasze menu to swoista kulinarna mapa Polski, oferująca przekrój najpopularniejszych dań z każdego zakątka naszego kraju. Tradycyjną domową kuchnię uzupełniają liczne propozycje drinków i win z różnych stron świata.

Na naszych gości czekają dwa strzeżone parkingi oraz miejsce postojowe przed restauracją.

Wieniawa to lokal gościnny. Idealne miejsce na spokojny rodzinny obiad, spotkanie biznesowe w miłej przytulnej atmosferze. W piątki czekają na Państwa liczne atrakcje podczas cyklicznie organizowanych dancingów. U nas także zorganizujesz przyjęcie weselne bądź każdą dowolna imprezę.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia