Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

9 zdjęć

Restauracja Why Thai Food & Wine

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Why Thai Food & Wine

Z zamiłowania do kuchni tajskiej, z pomocą kucharzy z renomowanych tajlandzkich restauracji, stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, w którym skosztujesz specjałów kuchni tajskiej, popijając specjalnie wyselekcjonowane wina najwyższej jakości. Wystrój restauracji Why Thai Food&Wine, zarówno w Warszawie, jak i w Poznaniu, daleko odbiega od wpływów tajskich, co pozwala skupić się na smakach i aromatach. Dzięki nim wyruszysz w kulinarną podróż do dalekiej Tajlandii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia