Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Whiskey in the Jar

Rock’n’roll, dźwięk gitar, tatuaże, burleska i pin-up… A do tego niezapomniana uczta dla podniebienia w postaci wyśmienitych steków i burgerów oraz autorskich JARów na bazie Jacka Daniel’sa. To wszystko wrocławianie mogą znaleźć już od maja w Whiskey In The Jar - nowym lokalu, usytuowanym w samym sercu miasta, w dwóch zabytkowych kamienicach na wrocławskim Rynku numer 23 i 24.


Whiskey In The Jar to wyjątkowe miejsce na kulinarnej i klubowej mapie Wrocławia, za dnia funkcjonuje jako restauracja, steakhouse z najwyższej półki, oferujący gościom steki z najlepszej wołowiny, przyrządzane na grillu lawowym, a także wykwintne żeberka, epickie burgery w rozmiarze XXL i inne potrawy mięsne. Obszerne menu oraz wyjątkowa atmosfera sprawiają, że Whiskey In The Jar jest chętnie wybieranym miejscem randek, obiadów rodzinnych, wizyt obcokrajowców oraz spotkań i negocjacji biznesowych. W nocy lokal wypełnia się dźwiękami muzyki na żywo, a jego niesamowity klimat przyciąga fanów rock’n’rolla spragnionych wrażeń, dobrego jedzenia i wyjątkowych trunków. 

Nazwa lokalu pochodzi nie tylko od tradycyjnej piosenki irlandzkiej, będącej jednym z najsłynniejszych utworów grupy Metallica, ale przede wszystkim od specjalności lokalu JARów – fantastycznych drinków na bazie Jacka Daniel’sa, podawanych w designerskich słojach. Drinki, nazywane potocznie „JARami”, przyrządzane są w kilkudziesięciu wersjach – coś dla siebie znajdą miłośnicy zarówno słodkich, jak i wytrawnych, a nawet pikantnych smaków.


Whiskey In The Jar to lokal utrzymany w rockowo-motocyklowo klimacie, przyciąga jednak nie tylko miłośników dobrej muzyki i Harleya Davidsona – można w nim spotkać wszystkich, których łączy miłość do amerykańskiej kuchni, dobrej zabawy i rock’n’rolla!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia