Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Warszawa kulturalna

WARSZAWA KULTURALNA to nowe miejsce na kulinarno / kulturalnej mapie Warszawy. Duża, dwupoziomowa restauracja wraz z zewnętrznym ogródkiem, położona w samym centrum stolicy, nowoczesna a za razem zachowująca wyznaczone standardy i trendy. WARSZAWA KULTURALNA to miejsce, dedykowane ludziom ceniącym sobie swobodę, prostotę, przyjazny klimat i dobrą muzykę jak również oczekujących nietuzinkowych drinków i koktajli, które u nas często przyjmują format XXL. Gdzie intensywny rytm stolicy poparty hasłem „W WEEKEND KULTURA NIE OBOWIĄZUJE” , spotyka się ze świeżą, prostą i różnorodną kuchnią. To miejsce, w której obok kuchni bogatej w produkty sezonowe pojawia się kalejdoskop wydarzeń kulturalnych jak wernisaże, współpraca z wybitnymi teatrami, artystami czy DJ’ami. Jesteśmy przekonani, że nowy, ciekawy wizerunek restauracji wpłynie na wielowymiarowe postrzeganie miejsca.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte