Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja WaffleBar

Najlepsze kanapki to te z… waffla. Znaleźć je można w naszym barze, gdzie ta okrągła, wypiekana na miejscu według własnej receptury, osobliwa specjalność serwowana jest w wielu odsłonach. Dla łasuchów przygotowaliśmy waffle na słodko. Zwolennicy wytrawnych smaków mogą wybrać coś na słono. W karcie figurują waffle z kurczakiem kokosowo-cytrynowym, z wołowiną Angus i gorgonzolą czy w wersji wegetariańskiej.  Zmieniamy nasze menu w zależności od pory roku. Nasze potrawy przygotowujemy ze swieżych, sezonowych warzyw i owoców. Wołowinę Red Angus kupujemy u najlepszego rzeźnika w Warszawie - The Crazy Butcher. Co miesiąc pojawia się nowy waffel - waffel miesiąca. Mamy różne rodzaje ciasta (pszenne, wegańskie, razowe i bezglutenowe), które codziennie robimy ze świeżych jaj, mąki, mleka i starannie dobranych przypraw. Wszystkie sosy, konfitury wegańskie, bitą śmietaną z mleka kokosowego i jogurt z mleka 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia