Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Vinoteque Food & Wine

Vinoteque Food & Wine, znajdująca się w podziemiach historycznej Rotundy, tworzy idealne miejsce dla wszystkich uciekających od zatłoczonych sopockich pubów w poszukiwaniu chwili wytchnienia.


To miejsce stworzone dla pasjonatów wina, jak i dla tych zaczynających z nim przygodę, chcących nauczyć się czegoś więcej - lub zwyczajne miejsce, by miło spędzić czas przy wybornych daniach.  

Posiadamy niezwykłą, nagradzaną listę win obejmującą ponad 200 różnych pozycji z wielu, bardzo znanych i wyjątkowo interesujących winnic na świecie. W dokonaniu wyboru pomocy może udzielić Sommelier.  

Codziennie jako jedyni w Trójmieście oferujemy 16 rodzajów wina w porcjach degustacyjnych, umożliwiając zapoznanie się z wieloma gatunkami trunków ze wszystkich stron świata i wybór tego, co najbardziej nam odpowiada. A wszystko to dzięki unikalnemu urządzeniu Enomatic, które dzięki swojej opatentowanej technologii oferuje możliwość degustacji wielu win o optymalnej dla każdego gatunku temperaturze oraz wybrania wielkości porcji bez utraty jakości już otwartego trunku. Technologia kontrolowania składu gazów wypełniających butelkę wina, zapewnia maksymalne spowolnienie procesów utleniania dzięki czemu jego zawartość pozostaje niezmieniona przez długi czas. System Enomatic jako jedyny posiada certyfikaty wszelkich organizacji dbających o standardy produkcyjne i higienczne takich jak: CE, NSE, UL, SA. Jest zaaprobowany oraz rekomendowany przez Consorzio Chianti Classico oraz United States Sommelier Associaton.  

Vinoteque Food & Wine jest wyjątkowa nie tylko z uwagi na szeroką gamę szlachetnych trunków, smacznych przekąsek, wyjątkowych dań i deserów.  

Nietypowa lokalizacja w podziemiach historycznej Rotundy sopockiego Hotelu Sheraton pozwala rozkoszować się wyrafinowana atmosferą. Ukryta w piwnicach kusi tajemniczością i wysublimowanym nastrojem.  


Vinoteque Food & Wine to jedyne miejsce w hotelu umożliwiające zapalenia cygara w Cigar Lounge oraz rozkoszowania się smakiem najlepszych win świata.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia