Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

0 zdjęcie
Stodolna 1, Żory
· Teraz zamknięte (11:00 - 23:00) Zarządzaj restauracją

Ta restauracja nie jest zarządzana przez właściciela, więc informacje mogą być nieaktualne. Czy jesteś właścicielem lub menadżerem tej restauracji? Kliknij tutaj aby nią zarządzać.

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić.

Na mapie

Informacji Verona

Masz ochotę na miły, spokojny wieczór z polskim jedzeniem w naszym lokalu? Znajdziesz tu ponadto rarytasy włoskiej kuchni. Poczuj się komfortowo w każdą pogodę w naszych klimatyzowanych pomieszczeniach.
---
# Urocza polska restauracja w doskonałej lokalizacji!
Wybierz spośród niezliczonych potraw polskiej kuchni i daj się urzec. Zapraszamy do skosztowania naszych pysznych dań i szerokiej gamy napojów orzeźwiających. Odwiedź nas i rozkoszuj się obiadem albo kolacją. Posiadamy też wydzieloną strefę dla osób palących.
---
# Pomożemy Ci zaplanować Twoją prywatną imprezę
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Zajrzyj do nas! Będziemy zaszczyceni, mogąc gościć Cię dziś wieczorem.
Jeśli wolisz zjeść w zaciszu własnego domu, możesz skorzystać z naszej usługi dostawy lub po prostu odebrać u nas zamówione dania na wynos.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą cateringową, odezwij się do nas a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. W naszym lokalu można świętować wspaniałe imprezy okolicznościowe. Chętnie pomożemy Ci w zaplanowaniu prywatnych uroczystości.
Zapraszamy codziennie.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia