Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja U Przyjaciół

Inspiracją do powstania i prowadzenia restauracji U Przyjaciół byli dziadkowie obecnego właściciela. Dziadek Antoni przed II wojną światową prowadził casyno i restaurację w Pińsku - obecnie tereny Białorusi. Odkupił majątek od Państwa Boniewskich ze swoim wspólnikiem Mieczysławem Zygry. Wspólnicy podejmowali w restauracji między innymi Józefa Piłsudskiego który często wpadał na partyjkę bilarda i na obiady. Kontynuacja tradycji rodzinnych była nieunikniona i przeniosła się do Sopotu na Polną. Dziadek Antoni i babcia Kazimiera spoglądają dzisiaj na gości U Przyjaciół ze zdjęć które upiększają wnętrze lokalu.


Specjalizujemy się w kuchni polskiej- sięgamy do zapomnianych przepisów naszych babć i dodajemy nutkę współczesności. W naszym menu znajdziecie Państwo między innymi dziczyznę,gęsinę, królika, ryby, wyśmienite przekąski oraz zupy roztaczające aromat polskich ziół. 


Kelnerzy- zawsze uśmiechnięci i służący radą- dbają o wyjątkową atmosferę podczas Państwa wizyty w naszych progach.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia