Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Trattoria W Trakcie

W Trakcie to Rodzinne miejsce: Klub dla Dzieci, Dziecięca Księgarnia i Włoska Restauracja z Pizzerią.

Klub oferuje w tygodniu zajęcia dla dzieci w różnym wieku: różnorodne tańce oraz judo i akrobatykę, artystyczne warsztaty ceramiczne, malarskie i projektowe, laboratoria rozwijające wiedzę chemiczną, konwersacje po angielsku i niemiecku. Hitem są zajęcia dla maluszków przygotowujące do przedszkola oraz zajęcia dla seniorów. Wieczorami dorośli mogą odprężyć się na jodze albo roztańczyć towarzysko lub na zumbie. W weekendy zapraszamy do organizowania urodzin tematycznych lub na twórcze rodzinne warsztaty. Na miejscu można kupić najlepsze, wyselekcjonowane książki dla dzieci.

Pod Klubem można odpocząć we włoskiej restauracji W Trakcie z włoską pizzą, domowymi makaronami przy nastrojowej włoskiej muzyce. Dzieci mają do wyboru rozbudowane menu, w tym bezglutenowe, każdego dnia możliwość zrobienia własnoręcznie pizzy a w sali jest dla nich specjalne miejsce zabaw. Przyjdź zrelaksować się przy ciepłym piecu i zimnym piwie. Możesz wracać wielokrotnie, bo co miesiąc dodajemy nowe dania!


U nas dorośli odpoczywają, bo dzieci mają co robić!


Włoski sposób odżywiania się ma tę cenną zaletę, że nie powoduje tycia. Osoby niewtajemniczone mogą się obawiać, że utyją od makaronu, w rzeczywistości jednak makaron z pszenicy durum (twardej) pomaga w utrzymaniu linii. A jeśli nie nadużywa się past, jeśli je się dużo jarzyn, ryb, niezbyt spieczone mięso i nie miesza białek z węglowodanami, można powiedzieć, że ma się gwarancję doskonałej sylwetki. […] „Sekrety włoskiej kuchni” Elena Kostiuokovitch

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte