Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Tokyo Sushi

Wieloletnie doświadczenie w kuchni japońskiej pozwoliło nam na stworzenie miejsca, które przyciągnie smakoszy oraz pasjonatów sushi jak i również tych, którzy jeszcze smaku prawdziwej japońskiej kuchni nie poznali. Tokyo SushiNasi kucharze to doświadczeni mistrzowie, specjalizujący się w kuchni japońskiej, a przede wszystkim w sushi. Doskonalili swoje umiejętności zarówno w restauracjach w Polsce jak i zagranicą. Zdobyte doświadczenie zobowiązuje nasz zespół do indywidualnego traktowania każdego z naszych klientów, co wiąże się z zaspakajaniem nawet najbardziej wyrafinowanych gustów naszych gości. Mamy nadzieje, iż każdą spędzoną chwilę w naszej restauracji będziecie Państwo mile wspominać, a smak serwowanych dań pozostanie na długo w Waszej pamięci gdyż satysfakcja naszego klienta jest naszą satysfakcją.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte