Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

6 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Tkalnia Smaku

Restauracja „Tkalnia Smaku” to idealne miejsce na zorganizowanie wystawnego bankietu, uroczystej gali czy wyjątkowej kolacji. Z przyjemnością zajmiemy się organizacją imprezy okolicznościowej dla Państwa. Bez względu na charakter spotkania dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Szef Kuchni przygotuje dla Państwa wyśmienite potrawy, a profesjonalny personel zadba o stworzenie odpowiedniej atmosfery podczas uroczystości. Pomagamy również w zorganizowaniu atrakcji podczas wieczoru czy oprawy muzycznej. Ekskluzywne wnętrza, profesjonalna obsługa, smaczne jedzenie sprawią, że wieczór pozostanie na długo w pamięci uczestników. Oferujemy również catering na terenie Łodzi.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte