Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje The BlueBerry Resto & Bar

The BlueBerry Resto & Bar to idealne miejsce na niebanalną randkę, rodzinny obiad czy spotkanie z przyjaciółmi. W Naszej restauracji
proponujemy nowoczesną kuchnię europejską, na bazie najlepszych produktów. To, co Nas wyróżnia to przede wszystkim świeżość, smak oraz kompozycja. Wypieki ciast, pieczywa czy jedyna w swym rodzaju mieszanka ziaren Arabicy to tylko niekóre rzeczy, wyróźniające Nas. Otwartość i profesjonalizm to jedna z wielu zalet obsługi w The BlueBerry. Zawsze staramy słuchać wskazówek Naszych Gości i dopasowywać je do ich indywidualnych potrzeb.

To właśnie oni inspirują nas do pracy, przełamywania schematów i ciągłego rozwoju.Jęsli szukacie miejsca gdzie możecie dobrze spędzić czas jednoczesnie nie przepłacając to zapraszamy do The BlueBerry

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte