Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć

Restauracja The Alchemist Gastropub

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja The Alchemist Gastropub

The Alchemist Gastropub, mieszczący się przy Placu Piłsudskiego w niezapomnianym budynku Metropolitan, zaprojektowanym przez Sir Normana Fostera, to miejsce idealne na każdą okazję zarówno w dzień jak i w nocy. Nieskromnie możemy pochwalić się fantastycznym menu, oferującym bogaty wybór dań inspirowanych klasykami z londyńskich i nowojorskich gastropubów. To co czyni naszą kuchnię wyjątkową to między innymi korzystanie z tradycyjnych sposobów wyrabiania według autentycznej angielskiej receptury wyśmienitych kiełbasek czy też przyrządzanie żeberek i kurczaka przy użyciu wewnętrznej wędzarki cyfrowej sprowadzonej specjalnie dla nas prosto ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko po to by starannie wybranym dla Was mięsom i rybom nadać niezapomniany smak. W bogatej ofercie baru oprócz aromatycznych kaw, znajdziecie propozycje zupełnie nowych koktajli, win, jak również angielskie Ales prosto z nalewaka oraz szeroki wybór innych piw. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia