Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

26 zdjęcie

Restauracja Thai Me Up!

Foksal 16, Śródmieście, Warszawa
· Teraz otwarte (12:00 - 24:00) Restauracja zarządzana

Ta restauracja jest już zarządzana i aktualizuje swoje informacje. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zacząć zarządzać restauracją, kliknij tutaj.

Restauracje oferują rozwóz dań lub możliwość na wynos

Rezerwacja online

Ta restauracja przyjmuje rezerwacje online za pośrednictwem portalu Restu.

Rezerwacje oraz stoły W tej restauracji można wykorzystać voucher Restu.

Ocena Restauracja Thai Me Up!

Ogólnie:
  • Jedzenie:
    3
  • Usługa:
    3
  • Atmosfera:
    4

Sprawdzone oceny to oceny oparte na rzeczywistych wizytach. Ogólna ocena opiera się wyłącznie na zweryfikowanych ocenach.

Zweryfikowano

Jedzenie było poprawne, niestety jeśli chodzi o obsługę to już nie było tak poprawnie. Myślę, że w centrum Warszawy kelnerzy powinni być w stanie porozumieć się po angielsku z klientem. Kelner miał widoczny z tym problem. Pod koniec prosiliśmy o wprowadzenie NIP-u do paragonu, kelner rzucił tak, tak wszystko będzie, po czym uciekł i przyniósł nam normalny rachunek. Był przekonany, że pytamy o wliczenie serwisu... Gdy zapytaliśmy co z tym możemy zrobić złapał się za głowę przerażony. Zaproponowaliśmy, żeby zapytał kierownika. Gdy wrócil poprosił o email, ale nie przygotował sobie nawet nic do pisania. No mogło być lepiej... Polecam, ale raczej na szybki obiad ze znajomymi niż bussiness meeting.

Użytkownik Restu
Polecam restaurację
Pomocna recenzja?
Tak
(0)

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Teraz otwarte