Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Terytorium Smaku

W Terytorium Smaku każdy znajdzie coś dla siebie. W swoim menu posiadamy potrawy z kuchni polskiej, ukraińskiej, gruzińskiej oraz steki amerykańskie.
Traktujemy gotowanie jak język, w którym codziennie wyrażamy takie wartości jak: harmonia, kreatywność, radość, piękno, poezja, magia, humor, kultura. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i mają dla nas jednakową wartość gastronomiczną, niezależnie od ich ceny. Dziedzictwo starożytnych, klasycznych i nowoczesnych technik gotowania wykorzystujemy do maksimum.

Danie dla nas, to nie tylko smak czy zapach, ale też dotyk (kontrast temperatur, tekstura) oraz wzrok (kolor, kompozycja). W ten sposób uruchamiamy wszystkie Państwa zmysły. 

Tworzymy z pasją i myślą o tych, którzy tak, jak my kochają dobre jedzenie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia