Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Tel Aviv Cafe

Otworzyliśmy Tel-Aviv Café w kwietniu 2010 od tego czasu ul. Poznańska zmieniła się w jedną z najatrakcyjniejszych ulic w Warszawie. Tel-Aviv Cafè jest miejscem, w którym każda i każdy czuje się swobodnie. Tu wiek nie istnieje. 80-letnie panie przy filiżance kawy i serniku, właściciel agencji PR ze swoimi psami i przytulone do siebie dziewczyny. Prawdziwa telawiwska swoboda. Z głośników sączy się bliskowschodnia muzyka, nawet najzatwardzialsi zwolennicy kotleta zajadają się vege-lunchem, a życie jest proste. U nas nikt nic nie musi, tu nikt z nikim się nie ściga - jak w Izraelu. Przyjdź do naszej wegańskiej restauracji i zjedz coś dla siebie!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte