Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Sushi Bar Plac Unii 1

Sushi Bar Plac Unii 1 mieści się w zabytkowej rogatce na Placu Unii Lubelskiej na Mokotowie. Kilka minut od centrum. Unikatowa lokalizacja nadaje wyjątkowego charakteru naszej restauracji. Skupiamy się na sushi z elementami ciepłej kuchni japońskiej. Pracujemy na kuchni otwartej dzięki czemu każdy z naszych gości może zobaczyć każdy etap produkcji oraz przygotowania sushi począwszy od gotowania ryżu aż do efektu końcowego, który otrzymujemy na talerzu. Szefem kuchni jest Karol Groszkowski, który kilka lat zdobywał doświadczenie między innymi w Norwegii, Dubaju oraz Niemczech. Tworzymy sushi wraz z całą załogą od początku do końca zawsze wedle naszych oryginalnych receptur popartych pasją do kuchni Japońskiej. Wiemy, że w dzisiejszych czasach jest to najbardziej pożądana cecha przez gości odwiedzających restaurację – mówi Karol. Jeśli nasi goście chcą trochę zaszaleć w naszym menu można znaleźć pozycję „omakase“ – coś co uwielbiają nasi wykwalifikowani kucharze, sushi w wersji Freestyle, zawsze inne, niepowtarzalne i nietuzinkowe. Restauracja jest przestronna pomimo tego, że nie jest duża mieści aż 36 gości. Na dole restauracji można zasiąść przy wysokich stołach, które są świetne na szybki lunch lub spotkanie biznesowe, na piętrze jest bardziej kameralnie czemu sprzyja nastrojowa muzyka. Dużo drewna i metalu, minimalizm w każdym calu.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia