Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Subway - Głębocka 15

Restauracje SUBWAY® słyną z amerykańskich sandwiczy, przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem, nazywanych potocznie SUB’ami. SUB’y komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie.

Obowiązująca oferta jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi promocjami. Zdjęcie poglądowe. Produkt może różnić się od prezentowanego. Oferta obowiązuje w wybranych restauracjach. Cena może różnić się w poszczególnych restauracjach. Może zostać naliczona opłata za dodatki. Cena za powiększenie sandwiczy może się różnić w poszczególnych restauracjach. SUBWAY® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Subway IP Inc. ©2016 Subway IP Inc.


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia