Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie

Restauracja Subway - Głębocka 15

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Subway - Głębocka 15

Restauracje SUBWAY® słyną z amerykańskich sandwiczy, przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem, nazywanych potocznie SUB’ami. SUB’y komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie.

Obowiązująca oferta jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi promocjami. Zdjęcie poglądowe. Produkt może różnić się od prezentowanego. Oferta obowiązuje w wybranych restauracjach. Cena może różnić się w poszczególnych restauracjach. Może zostać naliczona opłata za dodatki. Cena za powiększenie sandwiczy może się różnić w poszczególnych restauracjach. SUBWAY® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Subway IP Inc. ©2016 Subway IP Inc.


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte