Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej restauracji

Informacji Restauracja Strefa

„Strefa” to restauracja o niepowtarzalnym klimacie, której podstawowym założeniem jest autorska karta menu. W naszej restauracji znajdą Państwo dania kuchni międzynarodowej z akcentami polskimi. „Strefa” to miejsce stworzone przez ludzi z pasją, łączące ze sobą kunszt kulinarny, eleganckie wnętrze oraz świetną lokalizację w centrum Warszawy. Szefem kuchni jest Jarosław Walczyk należący do grona najlepszych mistrzów kulinarnych w kraju, który gotuje według własnych i niepowtarzalnych receptur. Jakość ma dla niego ogromne znaczenie a gotowanie traktuje jako sposób na życie i czystą przyjemność. Mamy nadzieję, że będzie to niezwykłe miejsce dla Państwa ciała i ducha.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia