Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

9 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Stare Kino

Już wkrótce zabierzemy Was w piękną podróż po świecie smaków. Potrawy oraz wina zostaną starannie dobierane przez właściciela i szefa kuchni - Antoina Lopeza. Z pochodzenia Francuz, absolwent francuskiej uczelni gastronomicznej w Poitiers od ponad 20 lat podróżujący po świecie i zdobywający doświadczenie w najlepszych restauracjach między innymi w Paryżu, Genewie, Japonii i na Karaibach.


Do dyspozycji Gości będą 3 sale: 

> Restauracja Galeria


Serce restauracji ze wspaniałościami z całego świata oraz otwartą kuchnią. Będą się tu odbywać cykliczne wystawy lokalnych artystów. 

> Sala Kameralna 

W Sali Kameralnej serwowane będzie menu degustacyjne dla najbardziej wymagających smakoszy. Ta dyskretna i przytulna sala to doskonałe miejsce na kameralne spotkanie.


> Lounge Tapas Bar - Antrakt 

Bar z przekąskami i alkoholami, który znajdować się będzie w klimatycznych piwnicach budynku.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte