Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

6 zdjęć

Restauracja Spiżarnia Smaków

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Spiżarnia Smaków

W naszym menu znajdziecie Państwo dania wspaniałej polskiej kuchni w jej nowoczesnym i urozmaiconym wydaniu, ale także potrawy wegetariańskie oraz dla osób na diecie bezglutenowej. Ponadto obok stałej karty dań co miesiąc wprowadzamy nowe menu sezonowe. Jesteśmy również elastyczni gdy idzie o spełnianie kulinarnych oczekiwań Naszych Gości. Dlatego jeżeli ktoś ma apatyt na danie, jakiego nie ma w naszej karcie, wystarczy zapytać czy możemy je przyrządzić na specjalne życzenie a my postaramy się je spełnić..

W naszej ofercie mamy także lunche w przystępnej cenie, które serwujemy od poniedziałku do piątku, w godz.: 12.00 - 16.00.

W Spiżarni Smaków oferujemy Naszym Gościom nie tylko wyszukaną kuchnię, ale i domowe desery, wyborną kawę oraz ponad 100 gatunków wina, piwo, drinki i inne alkohole. A wszystko w przyjaznej, kameralnej atmosferze.

Jesteśmy także do Państwa dyspozycji, gdy idzie o organizację (na każdym jej etapie) imprez okolicznościowych, jak: komunie, chrzciny, kameralne przyjęcia weselne, urodziny, spotkania biznesowe, śniadania prasowe, bankiety firmowe itp. Do każdego takiego wydarzenie podchodzimy indywidualnie i wkładamy w nie serce oraz profesjonalizm aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Naszych Gości.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia