Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Solec 44

"Solec 44 działa na Powiślu i jest schowany pod nasypem kolejowym w niepozornym budynku naprzeciw szpitala. Miejsce, podobnie jak szef kuchni - Aleksander Baron - wymyka się definicjom: to skrzyżowanie baru, klubu gier planszowych i restauracji, serwującej w bezpretensjonalnym entourage'u kuchnię najwyższych lotów. Menu zmienia się co miesiąc, a potrawy komponowane są ze znakomitej jakości produktów - dostawca każdego z nich znany jest szefowi osobiście. Zestawienia smaków i składników są tyleż szalone, co genialne. To tu można spróbować, jak smakuje ikra ślimaka zestawiona z kremem cytrynowym i wędzoną śmietaną, jądra baranie w czekoladzie czy grasica smażona w solonym karmelu. Zwolennicy konserwatywnych smaków też nie będą poszkodowani: mają do wyboru zupy, sałaty i stir fry w różnych odsłonach. Zawsze jest też kilka znakomitych mięs - m.in. jedne z najlepszych steków w Warszawie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia