Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Shipudei Berek

Berek to nowoczesny izraelski grill zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Dedykowany jest jedzeniu i zabawie wokół stołu. Wypełnione klimatem Południa wnętrza utrzymane są we współczesnym telawiwskim stylu. W śródziemnomorskiej, bliskowschodniej karcie królują talerzyki świeżych mezze, shipud (izraelskie szaszłyki mięsne, rybne i warzywne; stąd określenie Shipudei), dodatki i owoce morza. Berek został stworzony przez grupę Artura Jarczyńskiego w przeddzień jubileuszu 25-lecia działalności, w prezencie dla Gości.

Berek słynie ze świeżych przystawek (mezze - zwłaszcza hummusu), izraelskiej chopped salad oraz shipudim, czyli wypełnionych regionalnymi przysmakami i najlepszym mięsem, warzywami lub rybami grillowanych szaszłyków. Podawane tutaj na deser Malabi to uwielbiany na całym świecie kremowy izraelski pudding na mleku. Ich receptury przygotowane zostały m.in. przez Szefa Kuchni Ofira Vidavsky'ego, który ma polskie korzenie, a wcześniej gotował i szefował w wielu sławnych miejscach; od Nowego Jorku, przez Włochy i Tel-Awiw, aż po Sydney.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte