Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

1 zdjęcie
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Sezon

S[ZON] to klubokawiarnia przy Bulwarze Flotylli Wiślanej, miejscu gdzie koncentruje się życie Warszawy od maja do października.

Nasza przestrzeń to: górny taras 100m2 z przepięknym widokiem na okolicę, dolny taras 150 m2 oraz 30 m2 zadaszonego tarasu otoczonego plażą,który można dowolnie aranżować pod różnego rodzaju wydarzenia

To miejsce dobrej muzyki (koncerty, tematyczne imprezy taneczne) Każdy Warszawiak i Gość stolicy znajdzie u nas coś dla siebie. Nasze działania kierujemy zarówno do dzieci jak i dorosłych, do całych rodzin lub singli, do młodzieży i seniorów, do kobiet i mężczyzn, a specjalnie z myślą o niepełnosprawnych, rowerzystach i rodzicach z dziećmi - przygotowaliśmy podjazd ułatwiający poruszanie się.

Sezon to również miejsce, gdzie można dobrze zjeść, codziennie serwujemy soczyste burgery, tortille, sałaty oraz rozmaite przystawki. Dodatkowo codziennie będzie można zamówić desery lodowe, smoothies oraz lody gałkowe. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia