Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje San Lorenzo Ristorante

Na restauracyjnej mapie Warszawy istniejemy na tyle długo (od roku2000), by wiedzieć, co trzeba robić, abyśmy mieli codzienną satysfakcję, płynącą z powrotów do nas naszych stałych gości.Serdecznie witamy także każdego nowego przybysza, oczekującego doznań kulinarnych na najwyższym poziomie. Rozsmakowani we włoskiej kuchni, postanowiliśmy przenieść jej najlepsze tradycje, smaki i zapachy do Warszawy.Przenieść, nie naśladować ani kopiować. To zobowiązuje do stosowania spójnej koncepcji funkcjonowania naszego lokalu – od jego wystroju, przez najwyższej jakości produkty, do kompetentnej obsługi. Nasi włoscy kucharze nie gotują, oni celebrują.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte