Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć

San Lorenzo Restaurant & Bar

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje San Lorenzo Restaurant & Bar

San Lorenzo Restaurant & Bar odzwierciedla wizję włoskich potraw na najwyższym poziomie. Do realizacji zadania podchodzimy bez kompromisów – znacznie większy niż gdzie indziej wybór ryb i owoców morza, oryginalne przyprawy i twórcze talenty naszych włoskich kucharzy przekładają się na dania, o których trudno będzie Wam zapomnieć. U nas przekonacie się, jak bogata i niewyczerpana w komponowaniu smaków jest kuchnia włoska. A wszystko przygotowujemy ze świeżych, najbardziej wartościowych produktów, bowiem bycie artystami w naszej profesji zobowiązuje nas do przestrzegania najbardziej rygorystycznych kanonów jakości. W efekcie otrzymujecie Państwo na talerzach i znakomite dania, i możliwość przeniesienia się, choćby częścią zmysłów, do krainy, z której czerpiemy inspiracje – do niesamowitej Toskanii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia