Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje San Lorenzo Restaurant & Bar

San Lorenzo Restaurant & Bar odzwierciedla wizję włoskich potraw na najwyższym poziomie. Do realizacji zadania podchodzimy bez kompromisów – znacznie większy niż gdzie indziej wybór ryb i owoców morza, oryginalne przyprawy i twórcze talenty naszych włoskich kucharzy przekładają się na dania, o których trudno będzie Wam zapomnieć. U nas przekonacie się, jak bogata i niewyczerpana w komponowaniu smaków jest kuchnia włoska. A wszystko przygotowujemy ze świeżych, najbardziej wartościowych produktów, bowiem bycie artystami w naszej profesji zobowiązuje nas do przestrzegania najbardziej rygorystycznych kanonów jakości. W efekcie otrzymujecie Państwo na talerzach i znakomite dania, i możliwość przeniesienia się, choćby częścią zmysłów, do krainy, z której czerpiemy inspiracje – do niesamowitej Toskanii.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte