Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Sami Swoi - Port Lotniczy Katowice

"Sami Swoi" Restauracje Krawczyk jest lokalem samoobsługowym, serwującym dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Znajduje się na pierwszym piętrze strefy ogólnodostępnej Terminala B lotniska Katowice-Pyrzowice. Restauracja "Sami Swoi" to doskonałe miejsce na chwilę relaksu w oczekiwaniu na samolot. Klimat lokalu sprawia, że jest on miejscem otwartym dla wszystkich, którzy cenią ekskluzywną i dobrą kuchnię. Najlepsi kucharze dbają o smak i jakość Państwa potraw. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Jadłospis jest pełen oryginalnych, typowych dla kuchni Polskiej dań, doprawianych grzybami, koperkiem, majerankiem czy kminkiem. Zawiera również dania kuchni międzynarodowej oraz dania wegetariańskie. Dla smakoszy proponujemy tradycyjny śląski obiad tzn. roladę śląską z kluskami śląskimi oraz z modrą kapustą. Aby umilić Państwu posiłek proponujemy szeroki wybór win i napojów bezalkoholowych. Nasza restauracja to idealne miejsce na organizację lunchu, kolacji, spotkania biznesowego itp.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte