Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Sakaba Sushi

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej restauracji Sakaba Sushi, która jest wyjątkowym, niemal doskonałym połączeniem tradycyjnego kunsztu i precyzji charakterystycznej dla kuchni japońskiej z nowoczesnością i zabawą smakiem. Nasza kuchnia pełna jest nowych kreacji, które zaskoczą nawet największych miłośników i koneserów sushi. Przesłaniem, jakie nam towarzyszy jest odkrycie preferencji smakowych każdego Klienta i dotarcie do jego kulinarnych gustów. Jesteście Państwo naszymi Gośćmi i naszym Wyzwaniem. Dla wytrawnych smakoszy nasz Sushi Master przygotuje dania, które są naszą tajemnicą a które zapadną Wam w pamięci na długo. Tym, którzy wciąż nie przekonali się ile finezji kryje kuchnia japońska, pomożemy odkryć i zrozumieć sekret tej kulinarnej sztuki. Nasz Szef Kuchni na życzenie, przygotuje dla Państwa coś, czego nie znajdziecie w naszej karcie menu ani w żadnej innej restauracji. Wierzymy, że aranżacja naszego wnętrza, kojące nuty japońskiej muzyki w połączeniu z naszą kuchnią stworzą niepowtarzalną atmosferę, do której będą Państwo chcieli powracać…

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte