Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

0 zdjęć

Rozdroże Restauracja & Pub & Cafe

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Rozdroże Restauracja & Pub & Cafe

Restauracja Rozdroże położona w sąsiedztwie Łazienek Królewskich to miejsce, które zachwyci Państwa dobrym tradycyjnym polskim jedzeniem, przygotowanym z naturalnych produktów dobrej jakości oraz fachową obsługą. Można u nas w doskonały sposób zorganizować przyjęcie typu wesele, chrzciny, komunię, bankiety oraz imprezy dla firm, wigilie, integracyjne i wiele innych.


Jesteśmy usytuowani w odrębnym budynku, dzięki czemu zabawa, która odbywa się w naszych murach nikomu nie przeszkadza. W okresie letnim dysponujemy dużym ogrodem, który podczas np. wesela jest dodatkową atrakcją i wygodą. 

Oprócz sali restauracyjnej dysponujemy w naszych podziemiach Pubem, który także jest doskonałym miejscem przystosowanym do organizacji wszelkich imprez. W każdy piątek oraz soboty odbywają się w nim imprezy karaoke prowadzone przez doświadczonyh DJ-jów.


W naszej Restauracji pracują ludzie z pasją, którzy lubią swoją pracę, wkładają serce w to co robią i którym satysfakcję sprawia każdy zadowolony gość. 

Serwujemy zawsze świeżo mieloną kawę doskonałej jakości, wyłącznie własnej produkcji wyroby cukiernicze oraz dość szeroki wybór dań kuchni europejskiej i polskiej w przystępnych cenach. Dołożymy wszelkich starań, żeby chwile, które spędzisz u nas pozostały w Twojej pamięci i sprawiły, że ponownie nas odwiedzisz .

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia