Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

11 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Revelo

Restauracja Rezydencja Revelo mieści się w zabytkowej willi wybudowanej w 1925 roku przez łódzkiego fabrykanta Ignacego Rassalskiego. Wnętrze i wystrój restauracji stylizowany jest na lata 20-te i 30-te XX wieku.


Parter budynku zajmują cztery sale dla gości. Sala Wedlowa wyposażona w oryginalne secesyjne meble z pijalni czekolady E. Wedla. 

Sala Złota z wytwornym i ekskluzywnym wystrojem doskonale oddaje klimat bogatej fabrykanckiej Łodzi. Kameralna sala Oliwkowa świetnie nadaje się do organizowania niewielkich przyjęć i bankietów. Ciekawym kontrastem dla pozostałych sal jest Sala Bicyklowa stylizowana na winnicę.


Piętro wyposażone jest w 3 przestronne sale: witrażową, golfową i filmową. Sala witrażowa posiada lekki, cukierkowy wystrój, dzięki czemu Goście zawsze czują się w Revelo swobodnie. Sala golfowa, wyposażona w zestaw czerwonych Chesterfieldów idealnie sprzyja wszelkim spotkaniom biznesowym. Natomiast charakter sali filmowej nawiązuje do starego kina, stąd na jej ścianach pojawiają się motywy z „Casablanki” oraz nieśmiertelny Charli Chaplin. Dużo czarno – białych dodatków dekoracyjnych ma wzmocnić charakter kina czarno-białego. Sale te często rezerwujemy dla naszych Gości na większe przyjęcia, wesela i konferencje. 

Restauracja dysponuje również wspaniałym, romantycznym ogrodem idealnie nadającym się intymnych spotkań w niewielkim gronie.


Willa posiada również 3 przestronne pokoje o standardzie apartamentowym, które nadal utrzymane są w charakterze secesyjnym. Każdy z nich jest 2- osobowy z możliwością dostawek. 

Możemy również poszczycić się bardzo wysokim standardem naszej kuchni. Serwujemy tu dania współczesne, gotowane przy użyciu nowoczesnych technik, przygotowywane z najwyższej jakości produktów i zaprezentowane w bardzo atrakcyjny sposób...

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia