Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Restaurante Buñuel

Buñuel to pierwsza w Polsce restauracja, która łączy w sobie cechy Asador, czyli grilla, oraz bardzo popularnej w Kraju Basków Sidrería – cydrarnia, zwana inaczej Sagardotegi. Takie domy cydru są bardzo uwielbiane w północnej Hiszpanii, skąd pochodzi współwłaściciel i Szef Kuchni, Ramón Salazar. Buñuel to lokal przytulny, który zachęca do rozmów podczas, gdy poznają Państwo smak naszych dań i zup. Ponadto jest miejscem międzynarodowym z etniczną nutą, gdzie będzieodbywało się wiele występów muzycznych, teatru i literatury. Większość naszych składników – będących podstawą kuchni zdrowej, smacznej i dobrej jakościowo – importujemy bezpośrednio z Hiszpanii. Uzyskujemy w ten sposób doskonałą równowagę pomiędzy jakością a cenami. Konceptem naszej restauracji jest haute cuisine w przystępnych cenach. Pragniemy, by Buñuel było miejscem, do którego zawsze będą chcieli Państwo powrócić.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte