Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

4 zdjęcia

Restauracja Restaurant Canton

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Restaurant Canton

Restauracja Canton z radością Państwa powita w swoich wnętrzach. Doświadczeni kucharze specjalizują się w kuchni regionów Syczuan, Kanton oraz Hong Kong, gwarantując niezapomniane doznania smakowe. Zachęcamy do skosztowania znakomitej Kaczki po pekińsku, Wieprzowiny Hui Guo, Wołowiny po syczuańsku, Makaronu Chow Mien, Bok Choy z grzybami oraz Kurczaka Kou Siu. W naszych eleganckich wnętrzach obsługujemy zarówno gości indywidualnych, jak i organizujemy spotkania służbowe, przyjęcia okolicznościowe (na życzenie również w stylu polskim). Głowna część restauracji przygotowana jest na przyjęcie 40 osób ponadto oferujemy kameralne sale, gwarantujące prywatność dla 15, 30 lub 50 osób. Miłą i ciepłą atmosferę tworzy przede wszystkim wystrój restauracji tchnący kulturą Dalekiego Wschodu, ale również profesjonalna i pomocna obsługa. Udogodnieniem jest duży parking przed restauracją, WI-FI oraz kącik dla dzieci.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia