Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Zielona

Nasze menu zmieniamy przynajmniej cztery razy w roku, opierając je na świeżych, sezonowych polskich produktach. Korzystamy z wielu produktów z certyfikatem ekologicznym, dostępnych na dziale SLOW FOOD w Zielonym Centrum.


Dzięki temu, że wszystkie dania przygotowywane są na miejscu, mogą Państwo poprosić o zmiany w składzie, a nasz szef kuchni przygotuje potrawę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Na Państwa życzenie możemy przygotować makaron bezglutenowy lub razowy, przyrządzić dania bez dodatku tłuszczu lub innych składników, śmietanę możemy zastąpić jogurtem naturalnym. Ponadto możemy skomponować danie wegetariańskie lub wegańskie.


Jesteśmy przekonani, że w Restauracji Zielonej zjedzą Państwo smaczny, pożywny i przede wszystkim zdrowy posiłek, czerpiąc przy tym przyjemność z przebywania w pięknym, zielonym otoczeniu :)

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte