Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Wave

Restauracja Wave to nowoczesna, zaprojektowana w stylu marynistycznym restauracja mieszcząca się w Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & SPA. Restauracja Wave oferuje kuchnię międzynarodowe oraz dania polskie. Doskonałe miejsce na śniadanie, lunch czy spokojną kolację. Otwarta kuchnia umożliwia gościom przyglądanie się sztuce przygotowywania potraw.


W każdy piątek od 18:00 do 22:30 zapraszamy do Restauracji Wave na kuchnie słonecznej Italii. Z myślą o miłośnikach włoskich przysmaków proponujemy Pasta & Vino – Bufet Włoski w formie tradycyjnych przystawek, dań i deserów. Wyjątkowe potrawy smakują najlepiej w towarzystwie włoskich win. W cenie 130 złotych od osoby delektuj się smakiem włoskich potraw w niepowtarzalnej atmosferze.

W niedzielę proponujemy Rodzinny Lunch w restauracji Wave. Zachęcamy, by zamiast tracić czas na przygotowania obiadu lepiej poświęć go rodzinie i przyjaciołom. Podczas niedzielnej uczty oferujemy wykwintny bufet, przekąski zimne i gorące, tradycyjne dania polskie, smakowite owoce morza, kolorowe desery i czekoladową fontannę. Dla dobrego samopoczucia dorosłych, przygotowaliśmy wino domowe przy kameralnej muzyce na żywo. Dla dzieci oddajemy do użytku Kids Club. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte