Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja W Starej Kuchni

Restauracja „ W Starej Kuchni” znajduje się w zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Św. Tomasza 8 (ok. 3 minut spaceru od Rynku Głównego). Nasza restauracja to miejsce bajkowe, warte wejścia, pełne miedzianych naczyń, garnków pod powałą słojów pełnych przysmaków z naszej spiżarni, gdzie w każdym kącie ukrywa się niewinnie cała prostota. Jednej z sal nadaliśmy charakter starego antykwariatu i biblioteki, a niezwykle wyraziste malarstwo ścienne przedstawiające półki z książkami stwarzają w nim niepowtarzalną atmosferę. W centrum restauracji znajduje się piec opalany drewnem, w którym przygotowujemy część naszych potraw. Zwyczajem naszym jest częstować wszystkich gości podpłomykami z pieca z masłem czosnkowym. Oferujemy wyborną kuchnię polską ze znakomitą kolekcją gruzińskich win. Zapraszamy na kulinarną wyprawę począwszy od znakomitego tatara,śledzia w jabłku ,cebuli i śmietanie ,pasztecików w 3 smakach zapiekanych w piecu w cieście francuskim przez wyborne polskie zupy, jak zupa z leśnych grzybów z łazankami , barszcz czerwony kiszony z uszkami ,żur stryszawski ,flaki wołowe oraz dania główne z pieca, jak pasterska harmoszka, szaszłyk wieprzowy xxl, młyńskie koło,kapuściok, zrazy wołowe , kotlet schabowy z farszem, steki wołowe a kończąc na znakomitej orginalnej palacsincie lub serniku w czekoladzie Serdecznie zapraszamy!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte