Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Szklarnia

Restauracja Szklarnia to miejsce stworzone z miłości do jedzenia, gotowania i karmienia. Natalia Huzarewicz jest szefem kuchni, jej mama Jolanta Huzarewicz – właścicielem, załogę tworzy zgrana grupa znajomych. Zapraszamy gości do ucztowania w śródziemnomorskim stylu i domowej atmosferze, przy niebanalnych potrawach z autorskiego menu. W każdy ciepły dzień życie restauracji toczy się w ogrodzie restauracyjnym urządzonym w niewymuszonym, zachęcającym do odpoczynku klimacie. Ogródek uzupełnia prawdziwa szklarnia, w której uprawiamy warzywa i zioła. Wakacyjny klimat pozwala uciec na chwilę od zgiełku miasta. Wystrój wnętrza jest minimalistyczny, prym wiodą rośliny, poustawiane w donicach i obrastające ścianę w formie ogrodu wertykalnego. Największą wartością naszej restauracji – oprócz jedzenia oczywiście – są ludzie tu pracujący: naturalni, otwarci, serdeczni, dbający o naszych gości.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia