Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje RESTAURACJA SARDYNIA

W poszukiwaniu recepty na szczęście, pogodę ducha i długowieczności wybierzmy się na Sardynię. Sardynia, druga co do wielkości wyspa na Morzu śródziemnym słynie nie tylko ze wspaniałych, dzikich krajobrazów, ale też pracowitych, dumnych ludzi, którzy w znakomitej kondycji i zdrowiu żyją ponad 100 lat. Zainspirowani tą wspaniałą wyspą postanowiliśmy aby powstała ta wyjątkowa restauracja w centrum Warszawy. Oferujemy przede wszystkim potrawy które przygotowywane są według tradycyjnych receptur na produktach importowanych z Sardynii, tamtejsze wina oraz inne alkohole. Wszystko po to, aby każda wizyta u nas była dla Was krótkim wypadem na Sardynie.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia