Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęcie
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej restauracji

Informacji Restauracja Hoża

Klimatyczne miejsce w sercu Warszawy, surowe cegły ścian kamienicy z 1900 roku, industrialne lampy, oryginalne grafiki i obrazy sprawiają że nasza restauracja prezentuje się niczym nowojorski klub. Posiadamy własną selekcję 150 gatunków win. HOŻA - tu poczujesz się swobodnie, przy dźwiękach latinjazz'u możesz spóbować naszych steków i owoców morza, przygotowanych w autentycznym argentyńskim stylu. Limousine, Angus, Hereford, to rasy których mięso sezonujemy we własnej dojrzewalni.


Hoża dysponuje czterema salami: wino barem i enoteką; whisky barem z selekcją 40-stu maltów; małą salą klubową oraz private room'em dla 10 osób. Dodatkowym atutem jest własny parking, oraz ogródek na wewnętrznym patio budynku. Słoneczna kuchnia Argentyny, pełna energii i uśmiechu przyjazna atmosfera miejsca, sprawią że poczują się u nas Państwo swobodnie. 

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Teraz otwarte