Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Polska "Przy Trakcie"

Tradycyjna, polska, szlachecka kuchnia, wykwintna, z aromatem przypraw z bursztynowego szlaku, zapachem polskiego jałowca... i deserami cieszącymi oczy ze specjałów ze spiżarni babci. Restauracja „Przy Trakcie” to klimat ciepłych spotkań, w eleganckim a i przytulnym wnętrzu. Blask świec, świeże kwiaty na stole, za oknem urok Krakowskiego Przedmieścia z widokiem na Hotel Bristol, kościół Wizytek i Uniwersytet Warszawski.


Wnętrze restauracji wychodzi na ulice kawiarenką obsypaną kwiatami i chłonie atmosferę gwaru wielojęzycznego tłumu, który wędruje Traktem Królewskim, zaciekawiony historią naszego kraju. 

Goście tej restauracji ślą podziękowania z różnych stron świata za zupę borowikową, prosie pieczone z kaszą gryczaną, wspaniałe grzyby czy polędwiczki w sosie z wędzonych śliwek, jakich nigdy przedtem, ani potem, nie jedli. 

Restauracja Polska "Przy Trakcie" z przyjemnością zorganizuje spotkania nie tylko w restauracji, ale również w wybranych przez Państwa lokalizacjach. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte