Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Polska melodia

Restauracja „Polska Melodia”, to przede wszystkim smaczne potrawy przygotowywane z melodyjnym polotem w oparciu o tradycyjne polskie receptury. Wśród polskich potraw znajdziemy również kilka potraw z kuchni świata ,dla tych co lubią polsko -międzynarodowe kulinarne
fantazje:):)

W miłym i przyjemnym wnętrzu można delektować się smakiem polskiej kuchni słuchając jednocześnie polskich szlagierów muzycznych. Wieczorne weekendy wypełnia muzyka na żywo. W karcie dań każdy może znaleźć coś smacznego dla siebie, poczynając od najmłodszych.

Restauracja „Polska Melodia”, to dobre miejsce na lunch, obiad czy kolację rodzinną ale również doskonałe miejsce na spotkanie we dwoje, z przyjaciółmi czy biznesowe.

Organizujemy różnego rodzaju przyjęcia: biznesowe,spotkania towarzyskie,kameralne przyjęcia weselne (ok.45 osób) ,przyjęcia komunijne i stypy.Preferowane dania z karty z możliwością ustalenia indywidualnego menu na przyjęcia i bankiety.

Lokal wyposażony jest w pianino, aparaturę nagłośnieniową, mikrofon bezprzewodowy,TV., internet i projektor z ekranem, co sprawia, że propozycji różnorodnych spotkań może być wiele. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte