Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

7 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Pierwsza Liga

Restauracja „Pierwsza Liga” zlokalizowana jest w sercu starej Pragi przy ulicy Jagiellońskiej 26 w sąsiedztwie warszawskiego ZOO Przekraczając próg naszej restauracji możecie być Państwo pewni, że jesteście dla nas najważniejsi. Dogodne położenie lokalu zapewni łatwy dojazd do kluczowych miejsc stolicy. W naszej Restauracji możecie Państwo odpocząć delektując się wyśmienitym smakiem serwowanych dań polskiej i europejskiej kuchni . Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu i sieci kilku monitorów LCD możecie oglądać na żywo wszelkie ważne wydarzenia sportowe. W ciągu dnia zapraszamy na pyszne śniadania serwowane od godz. 10:00, a w samo południe na domowe lunche. W sezonie letnim miło nam będzie gościć Państwa w ogródku przy kuflu zimnego piwa, kieliszku dobrego wina lub drinku w wykonaniu naszych barmanów

Pokaż więcej

Najnowsze recenzje

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia