Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Papaj

Ośrodek Wypoczynkowy WITA cieszy się doskonałą lokalizacją wśród pięknych terenów Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 150m od piaszczystej plaży. Oferujemy pokoje w wystroju marynistycznym lub eleganckim w trzech budynkach: Papaj, Oliwia i Bryza. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, wyposażenie obejmuje również m.in. TV, czajnik elektryczny, lodówkę, suszarkę do włosów. W każdym z budynków znajduje się bezprzewodowy dostęp do Internetu.


Goście mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni rowerów, a także spędzić aktywnie czas w sali rekreacyjnej. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik oraz plac zabaw. Ośrodek czynny jest przez cały rok, co pozwala odkryć , że na scenie teatru, jakim jest brzeg morski, natura pisze zdumiewająco odmienne dla każdej pory roku scenariusze.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte