Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Morska

W Morskiej najważniejsi są goście przy stoliku, ich wspólny - przyjemnie spędzony czas, oraz dania, które tworzymy z myślą, że będą smaczne i sprawią przyjemność.
Aktualna karta zawiera 9 przystawek, 4 zupy, 3 sałaty, 9 dań głównych oraz 3 desery w zakresie cenowym od 16 zł do 91 zł za jedno danie.

Oprócz stałej karty regularnie proponujemy dodatkowe menu tzw. 'tablicę', w którym prezentujemy gościom wyjątkowe, autorskie i sezonowe dania. O dostępność ‘tablicy’ można zapytać składając rezerwację.

Karta win to blisko 70 pozycji w cenach od 75 zł do 340 zł za butelkę, głównie dla wielbicieli winiarskiej Europy z bardzo szeroko reprezentowanymi Włochami, ciekawymi propozycjami z Hiszpanii, Portugalii oraz Francji. Miłośnicy Nowego Świata nie wyjdą z Morskiej spragnieni mając do wyboru piękne butelki z RPA, Nowej Zelandii, Australii oraz Chile. Wszystkie wina serwujemy również na kieliszki.  


Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia